Instrukcja nawigacji Canon 2800 Series

Instrukcja nawigacji Canon 2800 Series to przydatny przewodnik, który pomoże użytkownikom wykorzystać wszystkie możliwości aparatu. Przewodnik zawiera wszystkie informacje niezbędne do konfiguracji aparatu, nawigacji po menu, a także korzystania z funkcji aparatu, takich jak ustawianie parametrów i trybów pracy. Instrukcja wyjaśnia również, jak skorzystać z aplikacji Canon i jak wykorzystać inne funkcje aparatu, takie jak detekcja autofocusu, programowanie czasu ekspozycji i tworzenie zdjęć stereoskopowych. Instrukcja nawigacji Canon 2800 Series jest dostępna w postaci drukowanej i na stronie internetowej producenta.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja nawigacji Canon 2800 Series

 • Przydatne funkcje dostępne w drukarce
 • Drukowanie

  Można drukować dane znajdujące się na komputerze lub w telefonie komórkowym albo dane dostępne bezpośrednio z poziomu drukarki.

 • Środowisko systemowe

  Podręcznik został stworzony, aby wyświetlał się poprawnie na komputerze z poniższym systemem operacyjnym oraz w przeglądarkach.

 • Systemy operacyjne
 • Windows 8, Windows 7 SP1, Windows 7, Windows Vista SP2, Windows Vista SP1 i Windows XP SP3 (tylko wersja 32-bitowa)

 • Przeglądarki internetowe
 • Internet Explorer 10, Internet Explorer 9 i Internet Explorer 8

  Mozilla Firefox 21

  Google Chrome 27

  * W ustawieniach przeglądarki należy zezwolić na zapisywanie plików cookie i włączyć obsługę języka JavaScript.

  * Niektóre obrazy mogą nie być wyświetlane prawidłowo w Trybie zgodności w przeglądarce Internet Explorer 8. W takim przypadku należy wyłączyć ustawienia Trybu zgodności.

 • Jak korzystać z Podręcznika online
 • Znaki towarowe i licencje
 • Uwagi dotyczące objaśnień działań
 • Przed przystąpieniem do łączenia drukarki PIXMA z siecią bezprzewodową należy sprawdzić, czy spełnione są następujące dwa warunki:

  1. Musisz mieć punkt dostępu (czasami nazywany routerem lub koncentratorem), za pomocą którego możesz uzyskać połączenie z Internetem. Przed przejściem do następnego kroku punkt dostępu musi być w pełni funkcjonalny.
  2. Musisz mieć urządzenie obliczeniowe, np. komputer PC, Mac, tablet lub smartfon, nazywane dalej komputerem, które ma połączenie z Internetem.

   Aby sprawdzić, czy komputer przeznaczony do pracy z drukarką jest podłączony do sieci, spróbuj otworzyć na nim stronę internetową, np. www. com. Jeśli strona internetowa nie zostanie wyświetlona, oznacza to, że nie ma prawidłowego połączenia z Internetem. Należy wyeliminować ten problem przed kontynuacją.

  UWAGA

  Jeśli masz problemy lub nie wiesz, w jaki sposób skonfigurować punkt dostępu lub połączenie z Internetem, zapoznaj się z instrukcją obsługi punktu dostępu, z którego korzystasz, lub skontaktuj się z dostawcą usług internetowych (ISP).

  Po spełnieniu powyższych warunków wybierz produkt poniżej, aby uzyskać dostęp do instrukcji dotyczących konfiguracji sieci bezprzewodowej.

  Show20 Items of206 item(s)

  Mercedes Audio20 Radio+Telefon Instrukcja Obsługi

  Availability:

  Audio 20System nagłaśniający wyposażony w radio, odtwarzacz CD z funkcją odtwarzania plików MP3 i kolorowy wyświetlacz – można go obsługiwać z kierownicy wielofunkcyjnej, łączy się z urządzeniami mobilnymi przez Bluetooth.

  BMW Nawigacja Professional E65 E87 E53 Instrukcja

  Nawigacja Bmw Professionalwystępująca w modelach:E53 E60 E65 E39 E83 Stan - nowyStrony - 112Język - polskiEdycja - 2003Okładka - kolorŚrodek - wersja czarno białaPapier - kreda mat A5 210x148

  Instrukcja nawigacji Canon 2800 Series

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja nawigacji Canon 2800 Series

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja nawigacji Canon 2800 Series