Instrukcje dotyczące instalacji Bosch Wqg245p

Instalacja Bosch Wqg245p jest prosta i szybka. Przed rozpoczęciem procesu należy zapoznać się z instrukcją obsługi i zastosować się do wszystkich wskazówek, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia lub zagrożenia dla bezpieczeństwa. Przed rozpoczęciem instalacji należy upewnić się, że urządzenie nie jest uszkodzone i że wszystkie połączenia są dokładnie wykonane. Następnie należy podłączyć urządzenie do gniazdka i włączyć go. Po włączeniu urządzenia należy wykonać wszystkie wskazówki we wskazanej kolejności. Należy upewnić się, że urządzenie jest dobrze ustawione, aby zapewnić maksymalną wydajność. Instalacja Bosch Wqg245p powinna zakończyć się bezproblemowo, jeśli zostaną wykonane wszystkie kroki.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcje dotyczące instalacji Bosch Wqg245p

Szybka i prosta konfiguracja

Dowiedz się, jak szybko i łatwo zainstalować kosiarkę Indego wraz ze stacją dokującą i jak ułożyć przewód ograniczający.

Instrukcja instalacji nowszych modeli kosiarek Indego

W naszej instrukcji objaśniamy wszystkie czynności potrzebne do zainstalowania Twojej kosiarki Indego XS, S/S+, M/M+ oraz 350/400, 350/400 Connect. Obejrzyj film lub pobierz naszą instrukcję instalacji jako plik PDF.

Instrukcja instalacji starszych modeli kosiarek Indego

W naszym filmie instruktażowym pokażemy Ci, jak szybko i łatwo zainstalować kosiarkę Indego, Indego 800, 1000 Connect lub 1200 Connect wraz ze stacją dokującą oraz ułożyć przewód ograniczający. Możesz także pobrać instrukcję instalacji w pliku PDF.


Indego – instruktaże wideo

Obejrzyj całą procedurę instalacji nowszych modeli kosiarek Indego tutaj:

Indego – Wideotutoriale

Dowiedz się więcej o funkcjach i konserwacji kosiarek Indego dzięki tym filmom.

Firmware

W przypadku modeli Connect możesz pobrać najnowsze oprogramowanie firmowe bezpośrednio na swoją kosiarkę, korzystając z aplikacji Bosch Smart Gardening.

Instrukcja: Indego XS 300 models

Instrukcja: Indego S/S+ 500 & M/M+ 700


Dealerzy w pobliżu

Wprowadź kod pocztowy, ulicę lub miasto, aby szybko znaleźć najbliższego dealera Bosch.

Infolinia techniczna

Zachęcamy do skontaktowania się z nami, jeśli będziesz mieć pytania na temat stosowania kosiarki Indego.

Po dodaniu otrzymasz e-mail z informacją

Wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję" sprawi, że będziemy mogli gromadzić dane dotyczące zachowania użytkowników na naszej stronie. Dzięki tym danym będziemy mogli ulepszać stronę i przygotowywać interesujące naszych użytkowników reklamy.

Wyrażenie sprzeciwu poprzez kliknięcie przycisku "Odrzucam" oznacza, że będziemy używać tylko plików cookies związanych z sesją, statystykami i poprawianiem użyteczności strony.

Instrukcje dotyczące instalacji Bosch Wqg245p

Bezpośredni link do pobrania Instrukcje dotyczące instalacji Bosch Wqg245p

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcje dotyczące instalacji Bosch Wqg245p