Jak programować Craftsman 5166

Programowanie Craftsman 5166 może być łatwe lub trudne, w zależności od tego, jak dobrze znasz język programowania. Aby zacząć, musisz wybrać język programowania, który chcesz wykorzystać, taki jak C, C++ lub Java. Następnie musisz zapoznać się z instrukcjami programowania Craftsman 5166, aby móc wykorzystać swój język programowania do programowania urządzenia. Po użyciu instrukcji programowania Craftsman 5166, możesz wykorzystać swoją wiedzę w programowaniu, aby zaprogramować Craftsman 5166, aby wykonywał określone funkcje. Po zaprogramowaniu Craftsman 5166, będziesz mógł skorzystać z jego funkcji do wykonywania swoich zadań.

Ostatnia aktualizacja: Jak programować Craftsman 5166

Zapisz się online

Cel

Celem studiów jest zapoznanie uczestników z technikami programowania w języku Python oraz najpopularniejszymi bibliotekami i frameworkami tego języka. Zdobyta wiedza i umiejętności umożliwią absolwentowi samodzielne tworzenie aplikacji w języku Python. Treści kształcenia są oparte na doświadczeniu wynikającym z realizacji rzeczywistych, złożonych projektów informatycznych. Studia odpowiednie dla osób, które nie miały wcześniej styczności z tym językiem programowania.

Co nas wyróżnia

 • zajęcia prowadzone przez praktyków z doświadczeniem dydaktycznym
 • praktyczny charakter studiów
 • nauka najnowszych i aktualnie wykorzystywanych technologii
 • nowoczesne pracownie komputerowe
 • studia dają dobrą pozycję wyjściową do rozpoczęcia kariery jako programista Python

Korzyści

Python jest łatwym do nauki, wszechstronnym językiem programowania. Ma wydajne wysoko-poziomowe struktury danych i proste ale efektywne podejście do programowania zorientowanego obiektowo. Elegancka składnia Pythona i dynamiczne typowanie, wraz z jego naturą interpretowania, czyni go idealnym językiem do skryptów i szybkiego rozwijania aplikacji w wielu obszarach na większości platform. Popularne zastosowania Pythona to: skrypty systemowe, programy bazodanowe, tworzenie backendu serwisów internetowych, skrypty automatyzujące pracę, programowanie gier i multimediów, testowanie oprogramowania. Program studiów przewiduje nie tylko naukę samego języka Python, ale także najpopularniejszych i najczęściej stosowanych technologii webowych. Studia mają charakter praktyczny i obejmują 190 godzin zajęć laboratoryjnych. Zajęcia prowadzone są przez praktyków posiadających wieloletnie doświadczenie z wykorzystaniem ich autorskich materiałów. Uczestnicy otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w języku polskim i angielskim.

Wymagania

Posiadanie dyplomu studiów licencjackich, inżynierskich bądź magisterskich. Od przyszłych Słuchaczy wymagamy tylko podstawowej znajomości obsługi komputera, naukę programowania rozpoczniemy od zera.

Wykładowcy

 • mgr inż. Marcin Mikłas – programista z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów w technologiach Java oraz Python. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje także jako pracownik dydaktyczny WSZiB.
 • inż. Sebastian Słomian – programista aplikacji webowych w takich technologiach jak: Java/Kotlin, Python, Angular. Na co dzień pracuje dla dużych globalnych marek działających w sektorach edukacji, bankowości, bezpieczeństwa publicznego oraz transportu. Skupiający się na przekazywaniu jak największej ilości wiedzy poprzez praktykę.

 • mgr inż. Andrzej Chudzicki – aktywny programista z kilkuletnim doświadczeniem, na co dzień zajmujący się wytwarzaniem aplikacji webowych. W pracy stawiający na czytelne rozwiązania, kierując się ideą pisania czystego kodu. Uważa, że każda wiedza teoretyczna musi być podparta licznymi przykładami i ćwiczeniami.

Program

 • Podstawy programowania w języku Python | 70h
  Podstawy programowania komputerowego. Kompilacja a interpretacja. Python a inne języki programowania. Wersje Pythona. Podstawowe metody. Komentarze. Zmienne i konwencje nazewnicze. Podstawowe typy danych. Operatory (arytmetyczne, formatowania i wyprowadzania danych przypisania, logiczne, bitowe). Zasady rządzące budowaniem wyrażeń. Wprowadzanie i konwertowanie danych. Instrukcje warunkowe. Pętle. Funkcje. Struktury danych (listy, krotki, zbiory, słowniki). Moduły oraz pakiety. Obsługa wyjątków. Podstawy programowania zorientowanego obiektowo (dziedziczenie, abstrakcja, enkapsulacja, polimorfizm). Wyrażenia lambda. Operacje na plikach.
 • Obsługa baz danych | 14h
  Wprowadzenie do systemów baz danych. Podstawy języka SQL. Tworzenie i zarządzanie relacjami w bazie danych. Dostęp do baz danych ze środowiska Python. Transakcje i wycofywanie zmian.
 • Programowanie z wykorzystaniem Django | 36h
  Wykorzystywanie Django do tworzenia dynamicznych aplikacji Webowych z wykorzystaniem modeli, widoków oraz szablonów. Praca z bazą danych i obsługa zapytań QuerySet, mapowanie obiektowo-relacyjne (ORM) w Django. Tworzenie własnych serwisów REST z wykorzystaniem podejścia TDD (Test driven development) oraz Django REST Framework. Zabezpieczanie aplikacji w podejściu sesyjnym oraz bezstanowym.
 • Projektowanie warstwy klienta aplikacji webowych | 40h
  Język HTML. Kaskadowe arkusze stylów CSS. Wprowadzenie do języka JavaScript. Najważniejsze obiekty języka JavaScript. Techniki tworzenia zaawansowanych stron WWW przy jednoczesnym użyciu HTML, CSS oraz JavaScript. Wykorzystanie lekkiego frameworka Flask do tworzenia REST API. Analiza istniejących REST API. Wykorzystanie narzędzia Postman do wywoływania zapytań HTTP. Aplikacje webowe typu Single Page Application z wykorzystaniem frameworka Angular: wprowadzenie do języka TypeScript, podstawowe elementy i struktura projektu Angular, komponenty i wiązanie danych, dyrektywy, serwisy i wstrzykiwanie zależności, mechanizm przekierowań, formularze i walidacja, żądania HTTP.
 • Wykorzystanie bibliotek Pythona do analizy i przetwarzania danych| 20h
  Podstawowe zagadnienia związane z analizą i przetwarzaniem danych. Wprowadzenie do narzędzia Jupyter Notebook. Przetwarzanie danych z wykorzystaniem biblioteki Pandas i numPy. Wizualizacja danych przy użyciu biblioteki matplotlib. Wstęp do uczenia maszynowego.
 • Zarządzanie projektem| 10h
  Założenia Agile. Zwinne zarządzanie projektem na podstawie metodyki SCRUM. System kontroli wersji na przykładzie Git i GitHub. Wykorzystanie PyCharm jako zintegrowanego środowiska programistycznego dla języka programowania Python. Zarządzanie zależnościami pakietów.

Opłaty

4 000 zł lub 4 równe nieoprocentowane raty (w tym 100 zł opłaty rezerwacyjnej)

Numer konta bankowego: 61 1440 1127 0000 0000 0193 3148
Zjazdy: sobota, niedziela
Liczba miesięcy: 10

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj wybierz WSZiB i już dziś zadbaj o swoją przyszłość


Środowisko Microsoft Learn dla usługi Power BI

Dowiedz się, jak łączyć się z danymi i wizualizować je, rozwijając się umiejętności, które pomagają napędzać kulturę danych, aby każdy mógł podejmować lepsze decyzje na podstawie danych.

Przeglądaj wszystkie ścieżki szkoleniowe usługi Power BI

 • Kolekcje

  Projektowanie skutecznych raportów w usłudze Power BI

  Poznaj proces projektowania i dostarczania atrakcyjnych raportów usługi Power BI.

  Eksploruj kolekcję

 • Zostań analitykiem danych

  Analitycy danych umożliwiają firmom maksymalizowanie wartości ich zasobów danych przy użyciu usługi Microsoft Power BI. Zdobądź umiejętności wymagane do zostania analitykiem danych certyfikowanym przez firmę Microsoft. com/users/microsoftpowerplatform-5978/collections/djwu3eywpk4nm" data-linktype="external">Eksploruj kolekcję

  Programowanie przy użyciu usługi Power Platform

  Dowiedz się, jak programować przy użyciu usług Power Platform, Microsoft Dataverse i Power Apps oraz platformy składników usługi Power Apps. com/users/microsoftpowerplatform-5978/collections/z7mudqge07y12" data-linktype="external">Eksploruj kolekcję

Twoja ścieżka do rozpoczęcia

  Popularne ścieżki i moduły szkoleniowe

  Znaleziono około 29 wyników dla: programowanie pilota pioneer

  • Programowanie pilota vsx820 do tv LG 42PT353

   Witam. szukalem podobnego tematu ale nie znalazłem nic z moim modelem. posiadam amplituner pioneer vsx820 + pilot i mam problem z zaprogramowaniem tegoż pilota aby obsługiwał tv LG 42PT353 przez funkcje na pilocie tv control, męcze sie z tym i nic, nie chce działać mam liste kodów. Prosze o pomoc może...

   RTV Użytkowy 24 Cze 2012 15:28Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2489

  • Pilot Pioneer AXD 7247 jak go zaprogramować

   Mam takiego pilota do amplitunera vsx 808 i zaprogramowałem sobie go żeby mi obsługiwał TV, lecz się rozprogramował i nie pamiętam jak się go programowało. Wiem, że wciskała się jednocześnie Remote Setup i "1" potem jakoś kod się wpisywało. Listę kodową posiadam, proszę o pomoc. Z góry dzięki.

   Audio Początkujący 01 Lut 2009 07:45Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 7056

   Programowanie pilota (amplituner Pioneer VSX-519V-s/-k)

   W instrukcji nie podali żadnych kodów, mam tez instrukcje od odtwarzacza Blu-ray Pioneer BDP-120 i niestety nie uwzględnili LG.

   09 Mar 2011 15:06Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 3739

   Pilot Pioneer vsx140 jak programować?

   Pilot niby programowalny, tylko nie wiem jak go ustawić. Instrukcja mi nie wiele daje. Ktoś się miał z tym styczność i może coś pomóc?

   20 Paź 2011 11:28Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1417

   Pilot IR jako sterowanie radioodtwarzaczem samochodowym

   Narysuj schemat, choćby odręcznie. Będzie kompletny projekt.Te radia zdaje się mają wersje z pilotem IR. Z pewnością prostszy model DEH-2000. W komplecie jest wtedy pilot. Nie wiem czy wersje bez pilota mają inny firmware procesorów (bo są zdaje się dwa - w paneli i jednostce centralnej).Sam...

   DIY Konstrukcje 07 Paź 2012 21:40Odpowiedzi: 43 Wyświetleń: 36068

   Przeprogramowanie pilota do współpracy z Amplitunerem Pioneer

   Jeśli masz na tyle zacięcia, żeby nauczyć się programować ten mikro-kontroler, to jest to prawdopodobnie możliwe. Kiedyś robiłem coś podobnego, ale wymieniłem procesor w pilocie na taki, który byłem w stanie zaprogramować bez nauki nowego języka programowania i architektury samego procesora. Do tego...

   RTV ustawienia eksploatacja 29 Sie 2018 20:36Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 651

   TONSIL VOYAGER 350 + AMPLI PIONEER VSX-D1011-s

   Przesyłam tutaj opis amplitunera pioneer vsx-D2011 - to jest identyczny model jak mój tylko ze ten dodatkowo ma wejscie usb i pare dodatkowych gniazd oraz pilot z wyswietlaczem a reszta jest identyczna... i zeby potwierdzic ze mój amplituner to nie jest jakiś złom...!! PROSZE PRZECZYTAC I USTUSUNKOWAC...

   Audio Domowe Jakie Kupić? 06 Sie 2010 18:54Odpowiedzi: 93 Wyświetleń: 12482

   Pioneer VSX-422 + BDP-160 czy pilot od ampli obsłuży bluraya?

   Posiadam amlplituner Pioneer VSX-422. Chcę dokupić odtwarzacz bluray Pioneer BDP-160 bez pilota. Czy ktoś może wie czy pilot od tego amplitunera będzie obsługiwał ten odtwarzacz? Na pilocie od amplitunera jest przycisk BD (bluray disc chyba) oraz przyciski play, stop i pause. Z góry dziękuję za odpowiedź.Dodam...

   11 Gru 2014 19:42Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1095

   [Kupię] Pilot do Pioneer VSX-609RDS

   Mam pioneera vsx d511 posiadam pilot do niego unit xxd3074[są bardzo drogie], ale mam też pilot silver crest który obsługuje wszystko a także amplitunery pioneera, można go programować, a nawet nauczyć każdy klawisz z osobna-polecam.

   Audio Bazar 15 Gru 2012 22:08Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1801

   Yamaha rx-v440 pilot RAV300 i Pioneer PD-S505

   Może ktoś z was ma Yamahę amplituner bądź kino domowe z pilotem sterowania gdzie programuje sie kodem 3 cyfrowym?? Yamaha ma kompatybilne kody w pilotach.. 3 cyfrowy do pioneera cd

   18 Lis 2011 11:43Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2291

   Co wybrać Yamaha RX-361 czy Pioneer VSX-417

   Witam!!!Mam lekki dlemat czy mam wybrać yamahe czy pioneera są dość podobne od siebie różnią się sie jakimiś parametrami których w pewnym sensie nie rozumiem. Jeżeli ktoś mógł by mi doradzić był bym bardzo wdzięczny.Tutaj podaje parametry na podstawie których bedzie można było ocenić sprzęt:YAMAHA:...

   Audio Serwis 27 Sty 2008 10:40Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2411

   pioneer DEH 50UB Jak zapisać stacje radiwe

   Masz do niego pilota?Czy to pytanie do czegoś prowadzi? Jeśli tak to proszę rozwinąć temat.Tak, pytanie prowadzi do tego, ze najprosciej i najwygodniej zaprogramowac stacje pilotem. Radio nie posiada klawiszy numerycznych, za pomoca pilota bardzo szybko sie je programuje, wyszukana stacje zapamietuje...

   Radia Samochodowe Serwis 30 Lis 2008 19:11Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 4955

   CD-Deck Synchro - Pioneer, jaki przewód?

   ... tak wiec jeszcze raz - SR oznacza SYSTEM REMOTE - mozesz pilotem od receivera albo wzmacniacza obslugiwac magnetofon i inne komponenty np: CD), ktore sa "kompatybilne". urzadzenia maja znaczek SR! z tego co pamietam - ten pilot musi byc skierowany na wzmacniacz albo receiver, bo tylko te urzadzenie...

   18 Lut 2006 09:17Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 4286

   Pilot do Pioneer A-602 R zamiennik lub uniwersalny

   da sie sterowac innym. w sklepach elektronicznych sa piloty uniwersalne programowane dla indywidualnego klijenta... kupuje sie "surowego pilota" podaje co i jak a oni juz robia co trzeba.. poszukaj po sklepach elektronicznych a napewno znajdziesz. pozdrawiam

   Audio Nagłośnienie Domowe 02 Maj 2007 11:55Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1722

   Pilot Uniwersalny do wieży Aiwa NSX D3

   Witam... to jeszcze raz ja chciałbym się zapytać czy dobrze programuje ten pilot do tej wieży naciskam przycisk SET póżniej VCD pózniej jeszcze raz SET a pózniej POWER.....?????? i czy pasuje ten pilot do dej wieży pioneer....???? Z góry dziękuje za odpowiedzi... :|

   24 Maj 2013 21:30Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2442

   Pioneer VSX-920 - Reset Pilota axd 7565

   Witam,szukałem odpowiedzi ale niestety jak na razie bez powodzenia.Od zawsze miałem kłopot z uruchomieniem ampli za pomocą pilota. Ostatnio doczytałem się, że pomaga jego rest. Model który posiadam jest programowalny (axd7565), wg instrukcji trzeba nacisnąć przycisk R. SETUP jednocześnie z przyciskiem...

   10 Kwi 2015 14:27Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 5727

   [Kupię] Szukam pilota do wzmacniacza Pioneer VSP-200

   Tak wiem że możliwości takiego pilota są spore bo zakupiłem podobny który obsługuje 8 urządzeń, są urządzenia hi-fi, amplitunery Pioneera jest tego naprawdę sporo i są gotowe kody, można też go programować przez kabel (wiadomo szybsze i wygodniejsze programowanie) kabla nie mam, jednak to nic nie zmienia...

   23 Kwi 2015 15:50Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1353

   PIONEER BCT 1630 - PROGRAMOWANIe

   Na laki nie znalazłem tych programów. Pytanie do lechoo skżd wziąć jtag_tester może masz to podeślij na PW. Opiszę do czego doszedłem może rozwiązanie będzie prostrze. Tuner bez problemu wchodzi w tryb serwisowy punkt 2002. Uruchamiem PIONERO v4. 0 final mogę wgrać oprogramowanie (wgrywam RYBę wersja 1 bo...

   SAT Serwis 30 Gru 2004 13:54Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 5284

   Pioneer AVIC-F900BT F700BT uszkodzona górna płytka

   Źródłem tej usterki w AVICach 700/900/710/910 jest kostka zawierająca bootloader, przechowywany w osobnej pamięci NOR, produkcji Spansion. Są serwisy, które ją wymieniają i przywracają urządzenie "UBOOT TEST = BAD" do życia (parę stówek).Czy ktoś jest w stanie podzielić się know-how związanym z tematem?...

   12 Sie 2015 05:50Odpowiedzi: 19 Wyświetleń: 13753

   adapter sterowania Pioneera z fabrycznego pilota

   no właśnie tego się bałem, że to jest jakiś procesor, który sie programuje - a w tym temacie moja wiedz jest zerowa. O ile złożyć taki układzić to nie jest problem, to zaprogramować nie potrafię.A gdzie można szukać kogoś, kto zaprogramuje ten procesor? Jakiś serwis RTV czy coś takiego?

   11 Paź 2007 12:52Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2080

   Pioneer deh-p80MP zmiana mocy 40w na 60w

   Witam wszystkich:)Do Pele03 - stacje radiowe najłatwiej programuje sie z pilota poprzez ustawienie danej częstotliwości i wciśnięcia klawisza od 1-6 w celu zapamiętania stacji... trzymasz aż usłyszysz sygnał dźwiękowy. Jeśli nie masz pilota to jest funkcja BSM w menu.Do kolegi darek127 - tak...

   06 Lut 2008 18:39Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 5518

   Pilot dct200 Thomson -potrzebne kody

   Kolega bekier dobrze myśli, tylko jest mało konkretny. A przekonanie kolegi że prawie każdy ma taki sam sprzęt jak On jest wzięte w naszych realiach ( duża różnorodność sprzętu) z "księżyca", i że każdy domyśli się od jakiego modelu jest ten pilot. Trzeba podać model DVD Thomsona, lub napisać...

   TV Początkujący 18 Lut 2009 20:37Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 6818

   Pioneer 1430 z softem OFM - Poszukiwana instrukcja jak się obsługiwać

   Witam.Zakupiłem dziś dekoder Pioneer 1430, już przeflashowany na oprogramowanie OFM (nie znam wersji, OFM wyczytałem z plansz na ekranie). Odbiera bardzo ładnie, ale nie mogę za nic ogarnąć jego obsługi, jest bardzo żmudna i trudna:( Udało mi się zaprogramować parę kanałów żeby go sprawdzić (10719...

   SAT Początkujący 02 Gru 2015 00:22Odpowiedzi: 16 Wyświetleń: 1353

   Pilot Uniwersalny - zmiana w kodzie

   Chciałbym wykonać urządzenie pilota uniwersalnegoProgram miałby wysyłać kod IR randomowo np co 2ms.Kody byłby nasłuchiwane abym wiedział jaki kod odpowiada np za włączenie urządzenia.Jako pilot wysyłający kod mam ESP8266 z dioda IR nadawczą, do nasłuchu Arduino UNO z diodą IR odbiorcząKorzystam...

   ESP8266 i ESP32 06 Sty 2020 18:44Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 621

   Pioneer KEH-P9200RDS - Jak zaprogramować stacje?

   Z tego co wiem, to ten model ma w komplecie pilota - i z niego robi się programowanie. Tak jedynie BTM działa.

   06 Lut 2006 23:02Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1433

   radio Pioneer KEH P9250 instrukcja obsługi

   Przytrzymać dłużej BSM(Best Stati0n Memory). Szczegółowe programowanie w tym modelu było tylko z pilota, o ile mnie pamięć nie myli.

   Schematu/instrukcji/artykułu 23 Gru 2007 16:26Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2667

   Pioneer+Pilot+Programowanie instrukcja

   WitamPoszukuje instrukcji do programowania pilota pioneer symbol CU-VSX140Sadze jednak ze bedzie to standardowa procedura wszystkich programowanych pilotow firmy pioneer wiec przyda sie kazda instrukcja od pilota programowanego pozdrawiam i dziekuje za jaka kolwiek pomoc

   23 Wrz 2005 12:53Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2494

   Poszukuje informacji o SpyBall SP/K645

   To historyczny system, mocno rozreklamowana włoszczyzna, niestety dość awaryjny, nie pamiętam go już dobrze, ale spróbuje pomóc. Częste usterki to:1. Zanik kontaktu na kostce złączeniowej przy syrenie2. W samej syrenie zaśniedziałe styki ( Uwaga syrena piezzo)3. Wypadające z pamięci systemu pilotyJeśli...

   Samochody Zabezpieczenia 08 Sie 2007 19:36Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 2787

   Jak zrobić podtrzymanie pamięci w radiu samochodowym???

   Witam odkopie troszke temat bo moze sie komuś przydać...Posiadam radio Pioneer DEH-3900MP zakupiłem do niego kieszeń z oczywistych względów:)Minęło już troszkę czasu, powoli zaczeło dobijać mnie programowanie ustawień i startowanie od początku każdorazowo gdy wsadzam radio do auta...Postanowiłem...

   06 Lip 2008 10:56Odpowiedzi: 25 Wyświetleń: 69763

  Jak programować Craftsman 5166

  Bezpośredni link do pobrania Jak programować Craftsman 5166

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Jak programować Craftsman 5166