Nota aplikacyjna Hitachi Ec703hp

Nota aplikacyjna Hitachi EC703HP to inteligentna maszyna do cięcia i wiercenia o wysokiej wydajności, która dostarcza wyjątkowe wyniki w różnych dziedzinach przemysłu. Jego silnik napędowy o mocy 1100 W i szybkości obrotowej do 3500 obr./min pozwala na cięcie i wiercenie materiałów o grubości do 50 mm. Jest wyposażony w wyświetlacz LCD, na którym można wyświetlać wszystkie parametry używane w procesie cięcia i wiercenia. Posiada również zaawansowane funkcje, takie jak precyzyjne sterowanie prędkością i dostęp do wielu programów, co pozwala na dostosowanie do różnych zastosowań. Nota aplikacyjna Hitachi EC703HP to niezawodna, wielofunkcyjna maszyna, która jest idealnym wyborem dla wszystkich potrzeb cięcia i wiercenia.

Ostatnia aktualizacja: Nota aplikacyjna Hitachi Ec703hp

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

osa2000 06 Sep 2005 17:07 1436 1

Reply | New topic

 • #1Level 16  

  #1

  Potrzebuje opis wyprowadzeń tego układu aplikację>

 • #2karlos79Level 33  

  Helpful post? (+1)#2

  Witam
  A prosze bardzo:
  http://elenota. php? szuk=tda7073&man=--wszyscy--&ile=50&start=0
  Pozdrawiam

  Create an account, log in and become active in a forum and ads will not appear. You will receive points by participating in discussions.
  Join this discussion.

  Log in with Google

 • Home page
 • /
 • Forum Audio Service Układ scalony tda7073a nota katalogowa.

Woda czysta ma niewielką przewodność, co oznacza, że przy pomiarze pH trzeba zachować szczególną uwagę, by w układzie elektrody pH nie doszło do wahań potencjału na styku cieczy. Mogłoby to doprowadzić do dryfu czasu reakcji oraz spowodować niedokładne, niedające się powtórzyć wyniki. Udany pomiar zależy od odpowiedniego doboru elektrody. Przydatność elektrody do określonego zastosowania zależy od typu membrany szklanej, kształtu końcówki, a także rodzaju złącza.

Membrany typowych elektrod mają niską czułość na jony wodoru, więc próby wykorzystania ich do pomiaru pH dają niedokładne wyniki i wahania odczytu. Odpowiednie właściwości techniczne, które pozwalają uzyskać odpowiednią czułość, dokładność i czas reakcji, zapewniają tylko elektrody specjalistyczne, takie jak InLab Pure Pro-ISM lub InLab Pure.

METTLER TOLEDO oferuje notę aplikacyjną oraz przewodnik, które ułatwiają uporanie się z wyzwaniem analizy pH próbek wody czystej. Dzięki zaleceniom dotyczącym optymalnego doboru elektrody, wskazówkom z zakresu najlepszych praktyk pomiarowych oraz poradom dotyczącym właściwej konserwacji elektrod pomagają one uzyskać wiarygodne wyniki i zwiększyć trwałość przyrządów.

Przewodnik

Zawarte w tym przewodniku porównanie różnych rodzajów elektrod, w tym także modeli specjalistycznych, pomaga ustalić ich dokładność, precyzję i czas reakcji w zastosowaniach wody czystej.

Ściągnij artykuł i sprawdź, jakie elektrody będą najbardziej odpowiednie do pomiaru pH w próbkach wody czystej.

Nota aplikacyjna

Ta nota aplikacyjna zawiera porady i wskazówki dotyczące optymalnych sposobów pomiaru pH w próbkach wody czystej oraz dodatkowe informacje o zaletach stosowania specjalistycznych elektrod.

Ściągnij dokument, by dowiedzieć się, jak uzyskać bezbłędne wyniki pomiarów w próbkach wody czystej.

Poniżej zamieszczamy omówienie problemów, które można napotkać przy pomiarach pH w próbkach wody czystej. Można się również dowiedzieć, dlaczego pomiar ten jest ważny i jak prawidłowo dobrać elektrodę do zastosowania.

Z jakimi problemami zetkniesz się przy pomiarze pH wody czystej?

Z tego filmu dowiesz się, jak uprościć proces pomiaru i zapewnić dokładność oraz powtarzalność wyników dzięki odpowiednio wybranym elektrodom.

Do czego potrzebna jest znajomość pH wody czystej?

Wartość pH wody jest wskaźnikiem jej czystości. Pomiary pozwalają ujawnić obecność rozpuszczalnych minerałów śladowych i określić, z jakim prawdopodobieństwem spowoduje ona korozję, będzie sprzyjać rozwojowi organizmów wodnych lub będzie bezpieczna do picia. Aby wyjaśnić te kwestie, amerykańska organizacja ASTM opisała w normach D1293 i D5464 sposób pomiaru pH w próbkach wody oraz wody o niskiej zawartości jonów.

Gdzie wykonuje się pomiar pH wody czystej?

W wielu branżach i sektorach przemysłu, w tym między innymi farmaceutycznym, spożywczym i napojowym, biomedycznym oraz energetycznym czystość wody jest bardzo istotna. Wszystkie wymienione branże każdego dnia wykorzystują wodę czystą w codziennych testach i innych pracach laboratoryjnych.

Trudne próbki

Niska zawartość jonów (przewodność 100 μS/cm) w próbkach wody czystej oznacza, że przy pomiarach pH należy zachować szczególną uwagę. Wartość pH wody czystej wynosi 7, 00 przy 25ºC, jednak jej próbki szczególnie łatwo pochłaniają CO2 z atmosfery, co powoduje powstawanie kwasu węglowego i zmianę oczekiwanej wartości pH z 7, 00 na 5, 20. Aby ograniczyć to zjawisko, METTLER TOLEDO zaleca pomiar pH w celi przepływowej.

Wybór właściwej elektrody

Jednym ze sposobów poradzenia sobie z trudnościami przy pomiarach wody czystej jest użycie specjalistycznej elektrody. W ofercie METTLER TOLEDO dostępne są dwie elektrody, które doskonale sprawdzą się przy analizie próbek o niskiej zawartości jonów. Elektrody InLab Pure Pro-ISM i InLab Pure ułatwiają pomiar w próbkach wody oczyszczonej i w porównaniu ze standardowymi elektrodami pH dają bardziej precyzyjne wyniki.

Ściągnij poniższe dokumenty, aby dowiedzieć się więcej o pomiarach pH w próbkach wody czystej:

Przewodnik

Ściągnij zestawienie różnych elektrod do pomiaru pH wody czystej, by znaleźć model, który optymalnie sprawdzi się w wybranym zastosowaniu.

Nota aplikacyjna

Ściągnij dokument, w którym omawiamy sposoby przezwyciężenia trudności z pomiarami w próbkach wody czystej dzięki użyciu odpowiednich elektrod.

Wyszukiwarka
Wyszukiwanie not aplikacyjnych za pomocą Elenoty jest wyjątkowo proste. Wystarczy wprowadzić symbol lub jego część w polu wyszukiwania, a następnie nacisnąć klawisz Enter lub kliknąć przycisk szukaj. Wyszukiwarka zwróci wyniki po wpisaniu minimalnie 3 znaków.

Dla zarejestrowanych użytkowników przewidziana jest opcja pobierania not aplikacyjnych również bezpośrednio z wyników wyszukiwania. Po zalogowaniu się na stronie pojawi się odpowiednia ikona w kolumnie z rozmiarem pliku, po kliknięciu w którą rozpocznie się pobieranie. Zarejestrowani użytkownicy mają również możliwość ustalenia szablonu nazwy dla pobieranego pliku. Domyślny szablon nazwy można zmienić w panelu sterowania w zakładce ustawienia.

Dodawanie not aplikacyjnych
Elenota udostępnia użytkownikom możliwość dodawania not aplikacyjnych do bazy serwisu. Przed dodaniem noty pamiętaj by sprawdzić, czy nie znajduje się ona już w naszej bazie.

Aby dodać notę aplikacyjną urządzenia/elementu wystarczy kliknąć w przycisk "Prześlij notę" znajdujący się w centralnej części ekranu na stronie głównej. Następnym krokiem jest kliknięcie w przycisk wybierz pliki i wskazanie odpowiednich not aplikacyjnych na dysku swojego komputera lub innym nośniku danych. Po kliknięciu w przycisk ‘otwórz’ pliki zostaną automatycznie załadowane na serwer i wyświetlony zostanie odpowiedni formularz.

Należy wypełnić pola formularza pomagając sobie miniaturami not aplikacyjnych wygenerowanych po lewej stronie, z których odpowiednie dane można łatwo do formularzy przepisać. Jeśli jedna nota aplikacyjna dotyczy kilku symboli, wpisując je w pole symbol oddzielamy każdy z nich przecinkiem. Po wypełnieniu wszystkich pól formularza należy kliknąć w przycisk „zapisz”. Nota aplikacyjna trafi wtedy do poczekalni, w której będzie oczekiwała na sprawdzenie pod kątem poprawności opisu.

Do momentu zatwierdzenia nota nie będzie widoczna w wynikach wyszukiwania, będzie jednak można już przesłać link do niej znajomemu, tak by mógł ją pobrać bezpośrednio z Elenoty.

Sprawdzanie not aplikacyjnych
Na Elenocie proces weryfikacji przesłanych not aplikacyjnych oddany jest w ręce użytkowników.
By wspomóc rozwój bazy not aplikacyjnych, z której wszyscy bezpłatnie korzystamy sprawdzaj przesłane przez użytkowników noty.

Proces sprawdzenia noty jest bardzo intuicyjny i szybki. Wystarczy przejść na podstronę
Sprawdź notę gdzie zostanie wyświetlona losowa nota wraz z opisem i miniaturą pierwszej strony pliku. Sprawdzenie noty polega na porównaniu tekstu na wygenerowanej miniaturze z tekstem znajdującym się po prawej stronie miniatury (trzeba zwrócić uwagę na pola symbol, opis i producent). W przypadku nieczytelności wygenerowanej miniatury pliku PDF sprawdzany plik można pobrać klikając w link „kliknij aby pobrać PDF”.

Jeśli symbol, opis, producent wyświetlane miniaturze oraz po jej prawej stronie są zgodne, wyświetlaną notę można uznać za poprawną. W przeciwnym wypadku należy kliknąć w przycisk „błędna”. Noty oznaczone jako błędne zostaną sprawdzone ponownie przez moderatorów serwisu i jeśli będzie taka możliwość zostanie poprawiony opis a noty zostaną dodane do bazy.

W przypadku gdy przesłane pliki nie będą notami aplikacyjnymi będą usunięte z bazy Elenoty na stałe.

Sprawdzanie przesłanych not nagradzane jest punktami, dzięki którym możesz zdobyć atrakcyjne gadżety lub nagrody, o czym przeczytasz poniżej.

Przyznawanie punktów / ranking użytkowników
Aktywne uczestnictwo w dodawaniu not i ich sprawdzaniu premiowane jest punktami. Chcemy w ten sposób zachęcić Was do aktywnego brania udziału w rozwijaniu Elenoty. Pięc osób które w danym miesiącu zdobędą największą liczbę punktów otrzyma nagrody.
W tej chwili premiowane punktami są następujące czynności:

dodanie noty aplikacyjnej +5pkt
sprawdzenie noty aplikacyjnej +1pkt

Punkty przyznane są tylko w przypadku gdy nota zostanie docelowo oznaczona przez użytkowników jako poprawna.
Punkty przyznawane są tylko osobom zarejestrowanym na portalu. Ich aktualną ilość można sprawdzić w panelu sterowania lub rankingu użytkowników dostępnym tutaj.

Wspólne konto na stronie oraz forum
Aby ułatwić użytkownikom rejestrację na Elenocie, niezależnie od tego czy zarejestrujesz się na stronie czy na forum otrzymujesz jedno powiązane konto w całym serwisie. Od momentu rejestracji możesz dyskutować na forum, korzystać z ułatwień w pobieraniu not aplikacyjnych jak i zdobywać punkty w rankingu użytkowników.

Newsletter
Newsletter wysyłany jest z częstotliwością nie większą niż 3-4 razy w miesiącu.
Zapisując się na newsletter jako pierwszy otrzymujesz informacje o nowych funkcjach Elenoty, aktualizacjach bazy not aplikacyjnych, konkursach czy ważnych wydarzeniach w branży elektronicznej.
W każdej chwili masz możliwość wypisania się z newslettera klikając odpowiedni link, znajdujący się na w dolnej części każdej wysyłanej wiadomości.

Nota aplikacyjna Hitachi Ec703hp

Bezpośredni link do pobrania Nota aplikacyjna Hitachi Ec703hp

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Nota aplikacyjna Hitachi Ec703hp