Podręcznik do instalacji, obsługi i konserwacji Cisco Ios 11 0 Bt

Podręcznik do instalacji, obsługi i konserwacji Cisco IOS 11.0 BT to wyjątkowa publikacja, która zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące instalacji, konfiguracji i konserwacji systemu Cisco IOS 11.0 BT. Książka została napisana w jasny i prosty sposób, co pomaga w zrozumieniu i wykorzystaniu wszystkich funkcji systemu. Książka zawiera szczegółowe informacje na temat tworzenia sieci, konfigurowania urządzeń i sterowania routerem. Zawiera także kompletny alfabet rozkazów IOS, a także wskazówki dotyczące wykorzystania systemu Cisco IOS 11.0 BT w celu zwiększenia wydajności sieci. Podręcznik jest niezbędnym narzędziem dla administratorów sieci, którzy chcą zoptymalizować działanie systemu Cisco IOS 11.0 BT.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik do instalacji, obsługi i konserwacji Cisco Ios 11 0 Bt

Lastmanuals oferuje tworzoną przez społeczność usługę współdzielenia, przechowywania i szukania instrukcji opisujących obsługę sprzętu i oprogramowania: podręczników, poradników, skróconych instrukcji, not technicznych... PAMIĘTAJ: WARTO PRZECZYTAĆ INSTRUKCJĘ PRZED ZAKUPEM!!!

Jeśli ten dokument zawiera instrukcję, której szukasz – pobierz ją teraz. Lastmanuals zapewnia szybki i łatwy dostęp do instrukci firmy AEG-ELECTROLUX ZB2932. Mamy nadzieję, że instrukcja firmy AEG-ELECTROLUX ZB2932 będzie przydatna.

Lastmanuals pomaga w ściągnięciu instrukcji obsługi dla AEG-ELECTROLUX ZB2932


Skrót instrukcji: podręcznik użytkownika AEG-ELECTROLUX ZB2932

Szczegółowe instrukcje użytkowania znajdują się w podręczniku użytkownika.

[... ] Należy zawsze upewnić się, że ściana wytrzyma ciężar odkurzacza Ergorapido. Po pełnym naładowaniu dioda LED będzie włączać się co minutę na kilka sekund. W przypadku całkowitego rozładowania baterii konieczne jest ładowanie baterii przez około 16 godzin (4 godziny dla Ergorapido Plus) w celu uzyskania maksymalnego poziomu naładowania. [... ] Po zwolnieniu przycisku szczotka będzie się obracać, a oświetlenie z przodu końcówki ssącej ponownie zacznie świecić. W celu zresetowania odkurzacz Ergorapido należy ładować nieprzerwanie w stacji dokującej przez co najmniej 10 minut. W celu usunięcia grubszych włókien lub zanieczyszczeń, również w modelach niewyposażonych w funkcję BRUSHROLLCLEAN™ TECHNOLOGY, należy oczyścić szczotkę zgodnie z poniższymi wskazówkami. Zamontuj szczotkę z powrotem i upewnij się, że może się swobodnie obracać. Jeśli kółka również wymagają oczyszczenia, usuń je ostrożnie za pomocą niewielkiego śrubokręta. En fr es ITNiewłaściwe obchodzenie się z bateriami może być niebezpieczne. zwróć całą jednostkę ręczną do punktu przetwarzania odpadów. Przed wyrzuceniem lub utylizacją odkurzacza należy usunąć baterie. Zużytych baterii nigdy nie wolno wyrzucać ze zwykłymi odpadami domowymi. Podczas wyjmowania baterii odkurzacz Ergorapido musi być odłączony od stacji ładującej. Odkurzacz Ergorapido powinien być używany tylko przez osoby dorosłe i tylko do odkurzania w warunkach domowych. Serwis i naprawy mogą być wykonywane wyłącznie w autoryzowanym centrum serwisowym firmy Electrolux. Urządzenia nie powinny obsługiwać osoby (w tym dzieci) z zaburzeniami układu ruchowego lub czuciowego, upośledzone umysłowo oraz nieposiadające odpowiedniej wiedzy bądź doświadczenia. Osoby takie mogą używać urządzenia wyłącznie po otrzymaniu instrukcji dotyczących jego obsługi lub pod nadzorem osoby odpowiedzialnej za ich bezpieczeństwo. Przed rozpoczęciem czyszczenia lub konserwacji urządzenia należy wyłączyć wtyczkę z gniazdka zasilania. Materiały opakowania, takie jak torby plastikowe, należy trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć uduszenia. ] Dbając o prawidłowe zezłomowanie tego produktu, pomożesz zapobiegać negatywnym skutkom dla środowiska i zdrowia ludzkiego, które mogłyby być wynikiem niewłaściwego złomowania tego produktu. Szczegółowe informacje na temat prawidłowego recyklingu tego produktu można uzyskać w lokalnym urzędzie miejskim, w zbiornicy sprzętu gospodarstwa domowego lub w sklepie, w którym produkt ten został kupiony. Ergorapido Plus: Svetla za prikaz kapaciteta baterije će se uključivati jedno za drugim kako se mašina bude punila nakon što se pravilno postavi u držač za punjenje. ]


WARUNKI NA KTÓRYCH POBIERASZ INSTRUKCJĘ FIRMY AEG-ELECTROLUX ZB2932

Lastmanuals oferuje tworzoną przez społeczność usługę współdzielenia, przechowywania i szukania instrukcji opisujących obsługę sprzętu i oprogramowania: podręczników, poradników, skróconych instrukcji, not technicznych...
W żadnym wypadku Lastmanuals nie ponosi odpowiedzialności za to, że dokument którego poszukujesz jest niedostępny, niepełny, w innym języku niż Twój albo jeśli model lub język nie pokrywają się z opisem. Lastmanuals, w takim przypadku, nie oferuje usługi tłumaczenia.

Kliknij na „Pobierz instrukcję” na końcu tej umowy, jeśli akceptujesz jej warunki, wtedy rozpocznie się pobieranie instrukcji produktu firmy AEG-ELECTROLUX ZB2932.

Baterie i ładowarki do odkurzacze bezprzewodowe | Electrolux Polska

Baterie i ładowarki

Dostępny

Baterie i ładowarki(+1)

Chat

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

zkwiat 15 Oct 2017 19:12 10155

 • #1Level 2  

  #1

  Nie działa ładowanie, nie włącza się nic nie świeci. Szukam pomocy przy identyfikacji układu scalonego pokazanego na fotce. Odczytane na scalaku 01760 PEm 1528A2 9594. Będę wdzięczny za podpowiedź, co to jest?

 • #2#2

  Chyba źle odczytałem symbol układu. To nie jest PEm ale PBm.

 • Helpful post

  #3kancik70Level 11  #3

  Witam jesli aktualne czesci do tego odkurzacza w tym ten tranzystor dostepny w sklepie TME lodz
  Pozdrawiam

 • #4#4

  Problem rozwiązany Udało się zidentyfikować uszkodzone elementy.
  PSMN017-60YS. 115 - tranzystor N-MOSFET;
  oraz Dioda B540C-13-F.
  Po regeneracji kawałków wypalonych ścieżek i wlutowaniu ww elementów odkurzacz działa
  Temat zamykam

Podręcznik do instalacji, obsługi i konserwacji Cisco Ios 11 0 Bt

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik do instalacji, obsługi i konserwacji Cisco Ios 11 0 Bt

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik do instalacji, obsługi i konserwacji Cisco Ios 11 0 Bt