Podręcznik użytkownika Cli Frigidaire Cgcs389eb2

Podręcznik użytkownika Cli Frigidaire CGCS389EB2 to oficjalny przewodnik instalacji i użytkowania lodówki marki Frigidaire. Zawiera on informacje na temat instalacji, czyszczenia, konserwacji, naprawy i innych ważnych czynności związanych z użytkowaniem. Podręcznik zawiera również informacje na temat użytkowania funkcji specjalnych, takich jak tryb oszczędzania energii, tryb szybkiego chłodzenia i inne. Zawiera on również ważne informacje na temat bezpieczeństwa, w tym zasady dotyczące usuwania i przechowywania żywności oraz instrukcje dotyczące używania funkcji lodówki. Podręcznik użytkownika Cli Frigidaire CGCS389EB2 jest przydatnym narzędziem dla użytkowników, którzy chcą uzyskać maksymalny poziom wygody i wydajności z lodówki marki Frigidaire.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik użytkownika Cli Frigidaire Cgcs389eb2

Jakiś czas temu wspominaliśmy wam o podręczniku użytkownika dla Windows 10 od Lenovo. Teraz, za sprawą wycieku, możecie zapoznać się z nowym, 14-stronicowym podręcznikiem w postaci pliku PDF - "Windows 10 - Quick Guide".

Podręcznik dostępny jest w języku angielskim, ale domyślamy się, że Microsoft udostępni jutro także wersję polskojęzyczną. Plik PDF z Windows 10 - Quick Guide" pobierzecie tutaj.

Widzimy, że podręcznik podzielono na cztery podstawowe rozdziały:

  • Najciekawsze nowości, gdzie omawiane są m. in. Cortana, Edge czy wbudowane aplikacje;
  • Funkcje z zakresu bezpieczeństwa dla firm, jak SmartScreen, Windows Defender i Windows Hello;Podstawowe funkcje, jak nowe menu Start, Continuum i wielozadaniowość;Aktualizacje automatyczne, OneDrive i Sklep Windows.

» Zobacz więcej informacji o Windows 10

Windows 10. Nowy system dla wszystkich będzie dostępny od jutra

Gwoli przypomnienia, oficjalna premiera Windows 10 odbędzie się już jutro. Od 29 lipca będziecie mogli rozpocząć aktualizować własne komputery z Windows 7 i Windows 8. 1 do "dziesiątki" za darmo. Pamiętajcie jednak, że macie na to okrągły rok i być może warto rozważyć wstrzymanie się z aktualizacją przez najbliższe dni. Microsoft obecnie rozwiązuje nowe problemy, które zidentyfikowano w finalnej kompilacji Windows 10 z numerem 10240. To oznacza, że mogą pojawić się jeszcze kolejne.

Na poniższym filmie możecie obejrzeć 15 najciekawszych nowości, które wprowadza Windows 10

» Czytaj także: Windows 10: ceny, wymagania i opcje aktualizacji

źródło: neowin

Jak uzyskać dostęp do podręcznika użytkownika Oprogramowanie Intel®...
Podręcznik użytkownika Cli Frigidaire Cgcs389eb2

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik użytkownika Cli Frigidaire Cgcs389eb2

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik użytkownika Cli Frigidaire Cgcs389eb2